Vildomus
 

Mūsų parduodami sklypai.

 

Pakalnės kvartalas

Ar kartais pagalvojate, kad miesto šurmulį su mielu noru iškeistumėte į ramesnę kasdienybę toliau nuo didmiesčio gatvių, sankryžų ir eismo kamščių, skubėjimo ir būvimo tik savame kampe? Ar pagalvojate, kad nuosavas namas visai šalia miesto jūsų šeimai galėtų tapti svajonių namais? Ar norite, kad jūsų šeimos nariai pusryčiautų stebėdami žaliuojančią pievą, o vakarus leistų jaukioje lauko terasoje, o jūsų keturkojis augintinis turėtų nevaržomą laisvę judėti?

Visus šiuos gyvenimo už miesto privalumus galėsite atrasti naujai šalia Vilniaus kuriamojoje gyvenvietėje „Pakalnės kvartalas“. Iki Vilniaus miesto ribos – vos 6 kilometrai, iki centrinių sostinės gatvių – 15 kilometrų. Visai šalia, vos už 500 metrų – ir asfaltuotas kelias, ir viešojo transporto stotelė. Sostinę pasieksite itin greitai – viešuoju arba privačiu transportu Molėtų ar Senuoju Ukmergės plentu.

Jaunos šeimos turėtų įvertinti tai, kad „Pakalnės kvartale“ sukurta puiki aplinka auginti vaikus – už 2 kilometrų įsikūrusi palankiai vertinama „Riešės“ gimnazija. Vaikų darželis jūsų mažyliams įsikūręs vos už 800 metrų.

Daug dėmesio skiriama patogiam ir naudingam šeimos laisvalaikiui, glaudžiam ir draugiškam kaimynų bendravimui . Gyvenvietėje numatytos dvi žaliosios zonos, vaikų žaidimų aikštelės, stadionas. Čia galėsite pamiršti dienos negandas ir mėgautis grynu oru, ramybė ir bendravimu. Prie už 2 kilometrų esančio Gudelio ežero galėsite leisti šiltas vasaros dienas, o žiemą ir rudenį – stebėtis besikeičiančią gamtą.

„Pakalnės kvartale“ numatyti 37 sklypai, kurių vidutinis plotas – 15-20 arų. Tai atvira, jūsų poreikiams pritaikyta vieta – iki kiekvieno sklypo bus atvestą elektrą, vandens tiekimas ir nuotekos suprojektuotos vietinės, tad jums reikės pasirūpinti tik savo būsimų namų jaukumu.

Patvirtintas detalusis planas. Detalaus plano sąlygos:
Aukštingumas – iki 7,5 metrų, užstatymo tankis – 20 proc., intensyvumas – 0,3.

Artimiausios gydymo įstaigos: Avižienių medicinos punktas, Pašilaičių medicinos centras, Vilniaus centrinė rajono poliklinika.